Fotbalové atrakce na pronájem

Nabídka atrakcí s fotbalovou tématikou. Na všech atrakcích a simulátorech můžete soutěžit, naše obsluha zapisuje výsledky. Při objednání více produkcí připravíme individuální kalkulaci. Atrakce jsou vhodné pro široké věkové spektrum návštěvníků. Ideální doplněk na dny pro zaměstnance, fotbalové turnaje, doprovodný program na sportovních akcích, dětské dny, nebo promo akce.
Případné dotazy vám rádi zodpovíme na našich kontaktech:

Lovec míčů

Divoký míč

Fotbalový brankář

Lidský stolní fotbal

Myšlenkový fotbal

U všech nabízených atrakcí a simulátorů je obsluha, která zajistí montáž, demontáž. Stará se o bezproblémový provoz, vysvětlí návštěvníkům pravidla a způsob hry. Všechny atrakce jsou pojištěny. Atrakce mohou být umístěny na libovolném povrchu jako je tráva, beton, asfalt ….. používáme samokotvící prvky s důrazem na bezpečnost.

Lovec míčů

Atrakce na postřeh, reflex a periferní vidění. Všechny tyto vlastnosti musí mít každý fotbalista. Cílem je nachytat dotykem co nejvíce světelných terčů za 30s. Pro malé děti se horní lišta světel vypne, na níže umístěná světla již dosáhnou děti od 6-ti let.
Při realizace akce v exteriéru můžeme použít vlastní zastřešení.
Prostor 2×1 m + el.220V, určeno pro děti, mládež a dospělé.

Divoký míč

Udržte se na divokém míči co nejdéle. Digitální časomíra změří délku vašeho snažení. Jsou připraveny programy různých obtížnosti a tak mohou soutěžit děti, mládež a samozřejmě i návštěvníci z řad dospělých.
Prostor 5×5 m + el.220V, určeno pro děti, mládež a dospělé.

Fotbalový simulátor

Atrakce na postřeh, reflex, koordinaci pohybů. Všechny tyto vlastnosti musí mít každý příznivec fotbalového míče. Cílem je „nachytat“ dotykem co nejvíce světelných terčů za 30s. Pro malé děti se horní lišta světel vypne, na níže umístěná světla již dosáhnou děti od 6-ti let. Atrakce je stejná jako Lovec míčů, zde je brand ve stylu brankáře chytajícího míč.
Při realizace akce v exteriéru můžeme použít vlastní zastřešení.
Prostor 2×1 m + el.220V, určeno pro děti, mládež a dospělé.

Lidský stolní fotbal

Velké nafukovací hřiště, kde hraje 5 hráčů na každé straně. Hraje se speciálním měkčeným „líným“ míčem. Ideální na akce, kde je více návštěvníků a zde si mohou zahrát netradiční fotbal. Na každé tyči jsou vždy dva hráči a ti se musí shodnout, kterým směrem se vydají. Pouze brankář je na tyči sám. Náš nestranný rozhodčí na vše dohlíží 😉
Prostor 12×6 m + el.220V, určeno pro děti, mládež a dospělé.

Myšlenkový fotbal

Netradiční atrakce, kde míček reaguje na vaše mozkové vlny. Cílem do svojí myšlenkou dostat míček až do branky soupeře. Pouze 1 ks v České a Slovenské republice. A že to opravdu funguje můžete vyzkoušet na některé z akcí.
Při realizace akce v exteriéru použijeme vlastní zastřešení.
Prostor 12×6 m + el.220V, určeno pro mládež a dospělé.

Rychlý kontakt